Oglasio se Miško Ražnatović: Podelio je jako lepe vesti
Prošlo je mesec dana od početka NBA lige, pa su samim tim određeni i najbolji igrači meseca, a nagrada je pripala našem Nikoli Jokiću koji stvarno igra izuzetno sezonu. On prosečno beleži 29 poena, 12. 8 skokova i 11.1 asistencija od starta, čime je i došao do ove laskave nagrade.
Zbog nje se javio i njegov agent Miško Ražnatović, koji je podelio lepe vesti i putem svog naloga na društvenoj mreži "X".
Preporučujemo
Gledaćemo istorijsko finale Lige šampiona, PSŽ "overio" prolaz protiv Bajerna, protiv Arsenala za većnost
Novinarka Arene izludela navijače, verenica bivšeg fudbalera Partizana je novo zaštitno lice Superlige
Nije bio preterano rečit, samo je potvrdio ono što je rekla i sama NBA liga.
Inače, Miško Ražnatović je ovih dana u Sjedinjenim Američkim Državama, gde je posetio "svoje" košarkaše na koledžu, pratio je i njihovu utakmicu u Njujorku.
Kada je reč opet o Nikoli Jokiću, njegov Denver igra dobro ove sezone, pošto se nalaze na 4. mestu u Zapadnoj konferenciji. Oni imaju skor od 14 pobeda i šest poraza, a sve zahvaljujući upravo njegovim sjajnim partijama.
(Telegraf.rs)