Mišku Ražnatoviću propao transfer: Klub izdao saopštenje zbog njega

Vreme čitanja: oko 1 min.
Foto: Marko Jovanović

Nedavno je čuveni srpski košarkaški agent, ujedno i najbolji menadžer u Evropi, Miško Ražnatović objavio vest da je njegov klijent Ksavijer Kastanjeda na putu ka Leidi, ali, na kraju od tog posla nema ništa i ovaj plejmejker koji nastupa za Bosnu i Hercegovinu se vraća u Unikahu.

Ovog leta je Unikaha dovela Kastanjedu posle sjajnih partija u Burgu, ali se nije preterano naigrao u ovoj ekipi. Zbog toga je želela Unikaha da ga se reši bar do kraja sezone, a Leida se javila i htela je da ga uzme na pozajmicu.

Dogovorili su se dve strane, Kastanjeda je otišao put ove ekipe, ali su se potom oni oglasili.

Plejmejker reprezentacije Bosne i Hercegovine nije uspeo da prođe lekarske preglede, zbog čega je Leida odlučila da ga vrati nazad u Unikahu i da ipak ne potpiše ugovor sa njim do kraja sezone.

Kastanjeda je ove sezone u Unikahi odigrao pet mečeva u prvenstvu Španije i za to vreme ima jedan poen u proseku i 1.4 asistencije.

(Telegraf.rs)