UEFA kaznila Zvezdu zbog Delija!
82
7
Crveno-beli će morati da plate zbog ispada navijača u Kelnu
Fudbalski klub Crvena zvezda kažnjen je sa 15.000 evra zbog ispada navijača na gostovanju Kelnu u Ligi Evrope, objavila je Evropska fudbalska unija (UEFA).
Disciplinska komisija UEFA sankcionisala je crveno-bele jer su navijači bacali tvrde predmete u teren i koristili pirotehnička sredstva na meču 2. kola H grupe odigranog 28. septembra.
Preporučujemo
Brazil oduševio Bosnu i Hercegovinu! Vinisijus odveo Zmajeve u nokaut fazu Mundijala, Selesao tempira formu
Trener BiH na konferenciji dobio pitanje o nezadovoljnom Džeku: "Nema tu puno filozofije, on je..."
Keln je kažnjen duplo većom sumom od Crvene zvezde zbog loše organizacije utakmice.
Crvena zvezda je pobedila u Kelnu 1:0 evrogolom Ričmonda Boaćija.
(Telegraf.rs/Tanjug)