Delije zagrmele u Zemunu posle 11 godina! (VIDEO)
137
3
Navijači Zvezde su dugo čekali na ovaj dolazak
Fudbaleri Crvene zvezde gosti su u Zemunu prvi put posle 11 godina.
Meč se igra pred 3.000 gledalaca, brojka možda i nije baš oduševljavajuća, na šta je uticao i termin od 13 časova.
Preporučujemo
Ko je Srbin s kojim žena Edina Džeka ima ćerku? Opasan momak sa asfalta, tukao se na Marakani, sad je milioner
Đoković prekinuo intervju kad je dobio pitanje zašto Srbija ne igra na Svetskom prvenstvu!
Dobar ambijent napravili su i jedni i drugi, a Delije su se oglasile posebno jednom od najučestalijih pesama sa tribine, "po zimi, kiši...". Meč uživo možete pratiti ovde.
(Telegraf.rs)