Nova zastava Grobara: Navijač koji je umro od korone diže pehar šampiona
153
2
Goran Aćimović Aćim dobio počast navijača Partizana
Foto: Marko Jovanović
Navijači Partizana posvetili su jednu zastavu Goranu Aćimoviću Aćimu, navijaču koji je preminuo od korona virusa u jeku pandemije.
Grobari su na njegovoj sahrani napravili nesvakidašnju atmosferu, gorele su baklje masovno, a sada je u čast Aćimovića napravljena i zastavica koju smo zabeležili na Čairu pred sam start meča.
Preporučujemo
Angelina Topić sama pobedila veliku Francusku, evo na kom mestu je Srbija završila SP, šampiona smo svi znali
Veljko Paunović opširno o svemu: San je finale velikog takmičenja, pričao o igračima iz dijaspore, Tadiću...
Aćimović je bio iz Lazarevca i bio je aktivan na Jugu sve do smrti. On je preminuo nekoliko sati nakon što je dobio pozitivan nalaz na COVID-19, borio se za život na respiratoru u Zemunskoj bolnici, ali nije uspeo da savlada virus.
Pogledajte njegovu zastavu, kao i još nekoliko fotografija sa Čaira:
(Telegraf.rs)