Stefan i Tara stigli na finale i već srbuju na Šatrijeu: Oduševiće vas šta rade Novakova deca pred finale OI
115
3
S. G.,
D. U.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Kakva podrška...
Foto: AP/Tanjug
Najbolji srpski teniser Novak Đoković protiv Karlosa Alkaraza bori se za zlatnu medalju u velikom finalu Olimpijskih igara u Parizu, a na ovom meču će imati veliku podršku.
Naime, na stadionu "Filip Šatrije" u Parizu je veliki broj srpskih navijača, kao i svih onih iz celog sveta koji navijaju za našeg tenisera. Uz to, na društvenim mrežama se pojavio i video na kojem se vidi porodica Srbina koja stiže na stadion.
Preporučujemo
Jedna od najboljih srpskih atletičarki oborila rekord, ima jedinstveno ime, naslednica je Ivane Španović
Ovo je uzrok smrti Edina Avdića (47): Pronađen u svom stanu u Beogradu...
Naime, u loži su supruga Jelena, kao i sin Stefan i ćerkica Tara.
Ono što je zanimljivo, svi su sa srpskim zastavama, što je oduševilo sve navijače na stadionu. U jednom momentu, i Tara i Stefan su podigli zastavice Srbije i zamahali.
Pogledajte kako je sve izgledalo na licu mesta:
(Telegraf.rs)