Igrač Vardara se onesvestio posle faula i loma ruke, saigrači 10 minuta samo ćutali u svlačionici kada su videli povredu (VIDEO)
Ipak, Makedonci su i bez Disingera osvojili SEHA ligu
Rukometaši Vardara drugu godinu zaredom osvojili su SEHA ligu, a ovog puta u finalu su pobedili ekipu Zagreba rezultatom 26:23!
Međutim, meč je obeležila stravična povreda levog beka Makedonaca Kristijana Disingera, koji je slomio ruku posle duela sa Potočnikom.
Preporučujemo
Plakao kao kiša na sahrani Duleta Vujoševića, bio miljenik Grobara, sada je poljoprivrednik
Veljko Ražnatović "streljao pogledom" protivnika pred meč, ovaj ostao u čudu posle suočavanja!
Pootočnik je udario rivala i oborio ga na zemlju, a ovaj se odmah onesvestio. Fizioterapeuti obe ekipe vraćali su Disingera u svesno stanje, a njegov saigrač Stoilov je napao potočnika zbog tog faula.
Umalo nije došlo do opte tuče na terenu, a Timur Dibirov iz Vardara je posle meča izjavio da je povreda toliko teška da, kada su igrači Disingera videli u svlačionici na poluvremenu, samo su ćutali 10 minuta.
Momenat povrede možete videti na 2.20 na videu ispod:
(Telegraf.rs/Jasmina Stakić)