Odbojkaši Srbije stigli na Evropsko prvenstvo, odmah ih dočekali problemi!
Nije bio lagan dolazak u Belgiju
Odbojkaši Srbije stigli su u Belgiju na Evropsko prvenstvo, a na početku su se mogli osetiti problemi organizacije.
Kako prenosi RTS, posle duge pasoške kontrole, ekipu je sačekao premali autobus za ceo prtljag koji je ekipa ponela. Zbog toga se odužio ceo put do smeštaja, pa je skraćeno i vreme za odmor i pripremu uoči prve utakmice.
Preporučujemo
Saša Ilić o temi koja zanima navijače Partizana: "Potrebna su nam još četiri pojačanja, Brazilac Že je..."
Skandal na Svetskom prvenstvu: Niko ne želi da pobedi na meču u nedelju ujutru, Arnautović u centru pažnje
Na sreću, Orlovi ne startuju u četvrtak, već u petak protiv Nemaca od 15 časova.
Inače, posebno je zanimljivo da su odbojkaši uoči leta za Brisel naleteli na odbojkašice, koje su krenule već na Svetski kup u Japan.
Čestitali su im na evropskoj tituli u Ankari, a reprezentativke Srbije požele su uspeh kolegama na istom turniru.
Na turniru u Antverpenu, Srbija će u grupi biti još sa Slovačkom, Belgijom, Španijom i Austrijom.
(Telegraf.rs)