Šoštar dobio naslednike: Mišković i Bradajić na čelu Partizana, Saša Ilić opet u Upravnom odboru!
Partizan dobio nove lidere
Novi predsednik Skupštine Vaterpolo kluba Partizan je Srđan Mišković, dok je novi prvi čovek Upravnog odbora Mirko Bradajić, odlučeno je na vanrednoj Skupštini kluba.
Na sednici kojoj je prisustvovalo 22 od 38 članova Skupštine, za nove članove Upravnog odbora izabrani su Dragan Bakvić, Denis Šefik, Stefan Kmezić, Saša Ilić, Mladen Manojlović i Marko Pavkov, kao i novi član Nadzornog odbora Gojko Marović.
- Pre početka sednice, Skupštini se obratio u ime navijača Partizana Dejan Radulović i pročitao saopštenje kojim su navijači izneli svoje stavove o aktuelnoj situaciji u klubu, koje je Skupština sa pažnjom saslušala - navodi se iz kluba.
Novo rukovodstvo nasledilo je Zorana Avramovića i Aleksandra Šoštara, koji su smenjeni na burnoj sednici pre tri nedelje.
Preporučujemo
Đoković se isplakao kad su u Atini pustili emotivni snimak: Kad je video ovog čoveka, nije mu bilo svejedno
Oglasio se Dušan Borković o snimku koji se deli na mrežama
(Telegraf.rs/Tanjug)