Užasan pad bicikliste na Điru, kaciga mu spasla život
0
0
Incident na trci u Italiji
Printskrin: Youtube
Slovenački biciklista Matej Mohorič iz tima Bahrein-Viktorijus doživeo je tešku nesreću tokom devete etape slavne trke Điro d'Italija.
On je pao na glavu pošto je neoprezno ušao u levu krivinu. Pošto je udario u ivičnjak, on je preleteo preko prednjek dela svog bicikla i pao glavom ravno na asfalt.
Preporučujemo
Vlade Đurović napravio šou posle podviga Zvezde, bio u potpunoj euforiji: "Sad ću ovaj papir ovde da zgužvam"
Srpski odbojkaš opet uradio nemoguće, oženio Bugarku, posle epskog preokreta crveno-belima doneo novi trofej
Srećom, kaciga mu je spasila život.
- Dobro sam. Bicikl i kaciga su podneli veći deo udarca tako da sam imao dosta sreće. Ništa nisam slomio, ali zadobio sam lakši potres mozga - otkrio je Mohorič, koji je od trenutka nesreće pod budnim okom lekara jer sa takvim povredama se nikad ne zna.
Etapu je osvojio Egan Bernal koji je prvi i u generalnom plasmanu sa 15 sekundi prednosti nad Belgijancem Evenepolom.
Video: Beograđanin na biciklu vozi dete kao kutiju pice: Nema tog crvenog svetla na kome staje
(Telegraf.rs)