Korona otkazala drugu probu rukometaša sa Slovacima
0
0
Umesto utakmice "Orlovi" odradili trening i vratili se kući
Foto: MN Press
Drugi prijateljski meč rukometaša Slovačke i Srbije koji je bio planiran za ovu subotu u Bratislavi, otkazan je usled dva pozitivna nalaza na korona virus u redovima selekcije Slovačke.
Reprezentativci Srbije su u terminu odigravanja meča odradili trening kojim su okončali mini-pripreme za Evropsko prvenstvo.
Preporučujemo
Alkaraz eliminisan! Prvi poraz u 2026. godini, veličanstveni rekord Novaka Đokovića ostaje san za Španca!
Da li je prepoznajete? Bila je najbolja na svetu, ona i Novak su se družili, a sad je gledala Jokića i Dončića
Rukometaši Srbije ponovo će se okupiti 27. decembra, kada će započeti završne pripreme za EURO 2022.
Evropsko prvenstvo na programu je od 13. do 30. januara 2022. u Mađarskoj i Slovačkoj, a Srbija će igrati u Grupi C sa selekcijama Hrvatske, Francuske i Ukrajine.
Video: Od mog imenjaka Vučića očekujem samo pravdu i da prestane diskriminacija
(Telegraf.rs)