Novo polufinale za Andreja Barnu na Evropskom prvenstvu: Srpski plivač prošao dalje na 50 metara slobodno
1
1
On je ukupno imao 14. vreme u kvalifikacijama
Foto: MN Press
Srpski plivač, Andrej Barna uspeo je jutros da se plasira u polufinale Evropskog prvenstva u Rimu u trci na 50 metara slobodnim stilom, pošto je ukupno ostvario 14. vreme.
On je trku završio za 22,23 sekunde, pa će se večeras od 18.24 časova takmičiti za plasman u veliko finale, koje bi mu bilo ujedno drugo na ovom Evropskom prvenstvu, jer je prethodno zauzeo osmo mesto na 100 metara slobdnim stilom.
Preporučujemo
Glory 105: Kakva legenda! Miloš Cvjetićanin herojski pobedio s polomljenim prstom na nozi, san se nastavlja!
FNC 27: Počele su borbe, čekamo revanš Džoker Ilić - Miran Fabjan, Darka Stošića, Kroatu protiv Čečena...
Najbolje vreme imao je Tom de Bor koji trku završio za 21,59 sekundi, dok su preostala dva naša plivača, Nikola Aćin i Uroš Živanović propustili šansu da se domognu polufinala.
Prvi je završio kao ukupno 42. sa vremenom 22,86 sekundi, dok je Živanović bio na 66. poziciji sa vremenom 23,98 sekundi.
Video: Srpski UFC borac plivao i sparingovao sa ajkulama uz komentar: Jedva je morala biti prebivena
(Telegraf.rs)