Srce mu lupalo preko 200 puta u minuti: Legendarni Sagan nakon pada morao hitno na operaciju srca
Teška vest u svetu biciklizma
Trostruki svetski šampion u drumskom biciklizmu, Peter Sagan moraće hitno da odradi operaciju srca, nakon velikog peha na trci "mauntin-bajkova".
Nakon trke prethodnog vikenda desio se peh. Slovak je doživeo težak pad, uprkos čemu je uspeo da nastavi vožnju do kraja, ali je na cilju izmereno da ima nesvakidašnje ponašanje srca, veliki broj otkucaja, koji je prelazio i 200 u minuti.
Preporučujemo
Tragedija Denvera i Nikole Jokića koja se ne viđa, Gordon napravio glupost, Srbin stao na korak od istorije
Bivši 3. teniser sveta se povukao, Đoković dobio šansu godine za 101. titulu u karijeri!
Nakon detaljnih testova ove nedelje otkriveno je da ima tahikardiju, te da će mu biti potrebna operacija na srcu, što može dosta uticati na legendarnog vozača.
Operaciju će odraditi u Italiji, a nakon ove korekcije bi trebao relativno brzo da se vrati sportu, a u kakvom stanju oostaje da vidimo. Njegova velika želja je bila da učestvuje na Olimpijskim igrama u Parizu.
(Telegraf.rs)