Srbija ima još jednog predstavnika na Olimpijskim igrama!
0
2
S. G.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Srpski olimpijski tim porastao je na 110 članova
Foto: Tanjug/AP
Reprezentativka Srbije u plivanju Anja Crevar izborila je učešće na Olimpijskim igrama u Parizu, čime je srpski olimpijski tim porastao na 110 članova, saopštio je danas Olimpijski komitet Srbije.
Crevar (24) je učešće na Igrama obezbedila posle preraspodele neiskorišćenih kvota, a u skladu sa utvrđenim procedurama, navodi se u saopštenju.
Preporučujemo
Jokić sa dvojicom na leđima izveo dodavanje sezone, rivali nisu znali gde je lopta, izjava Srbina je tek hit
Partizan ovo ne pamti! Navijači napuštaju halu, pojavio se snimak poluprazne Arene na dva minuta do kraja
Srpska plivačica će učestvovati u disciplini 400 metara mešovitim stilom na osnovu rezultata 4:38,93 minuta, koji je postigla na Svetskom prvenstvu u Dohi ove godine.
Pored Crevar, Srbiju će na OI u plivanju predstvljati Andrej Barna, Velimir Stjepanović, Nikola Aćin, Justin Cvetkov.
OI u Parizu održaće se od 26. jula do 11. avgusta.
(Telegraf.rs/Tanjug)