Šumadija će goreti narednih dana, Radnički srušio Hrvate i postao šampion regiona!
1
0

S. I.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Foto: MN Press / Ivica Veselinov
Vaterpolisti Radničkog iz Kragujevca osvojili su Regionalnu ligu, pošto su u finalu završnog turnira u Herceg Novom savladali Jadran iz Splita rezultatom 13:10.
Kragujevčani, koje predvodi selektor Srbije Uroš Stevanović, drugi put su šampioni regiona, nakon što su bili najbolji 2021. godine.
Preporučujemo
Da li je moguće da je bivša 1. teniserka sveta zbog ovoga napala Đokovića? Već je jednom vređala Srbe...
Bogdan Bogdanović napravio selfi s jednom od najlepših srpskih teniserki: Zajedno su gledali Fajnal for
Valiko Dadvani bio je najefikasniji sa četiri gola, Dušan Vasić postigao je tri, a po dva Nikola Jakšić i Nikola Murišić.
Kod Jadrana Zvonimir Butić postigao je četiri pogotka.
Do uspeha je Radnički došao pošto je prethodno u polufinalu porazio Novi Beograd, a nema sumnje da su u Šumadiji sada apetiti porasli.
Sledi pohod na Evrokup, gde će najpre igrati protiv Mladosti u dvomeču polufinala trećeg i 24. aprila.
(Telegraf.rs)