Istorijska bruka prema odbojkašicama Srbije, oglasila se bivša reprezentativka i uputila sočnu prozivku
Svetsko prvenstvo za odbojkašice na programu je od 22. avgusta do 7. septembra, Srbije kao dvostruki uzastopni osvajač zlata brani titulu, ali se Svetska odbojkaška federacija toga nije setila kada je pravila poster! To je naljutilo bivšu reprezentativku Jelenu Blagojević.
Naime, u najavi deset dana do početka turnira na Tajlandu, mesta nije bilo ni za jednu odbojkašicu naše zemlje i pored činjenice da brane titulu. Bruka i sramota.
Preporučujemo
Ovo je tim Zvezde za Viktoriju Plzenj: Rijera za debi promenio dosta, kreće Arnautović
Pojavila se vest da je Đoković donirao 300.000 evra za Omiš, Hrvati besni: "Sad bi Tompson trebalo da..."
- Lepa fotografija... Srbija: Dvostruki svetski šampion. Nema na čemu, odojkaški svete. Sada izvolite, dodajte i neku srpsku devojku na fotografiju - svakako će učiniti da ona izgleda bolje - poruka je Jelene Blagojević povodom toga.
Nisu se iz Svetske federacije udostojili ni da stave jednu Tijanu Bošković i reči na to više ne treba ni trošiti.
Srbija se nalazi u grupi sa Japanom, Ukrajinom i Kamerunom.
(Telegraf.rs)