Poznati svi učesnici polufinala Kupa Srbije za odbojkašice, tu su Zvezda, šampion...
Nakon što su Crvena zvezda i Železničar Lajkovac ranije obezbedili plasman u polufinale Kupa Srbije za odbojkašice, to su u sredu uradile i ekipe TENT-a i Uba.
Obrenovčkanke su su u četvrtfinalu posle "zlatnog seta" bile bolje od Jedinstva iz Stare Pazove. TENT je poražen u prvom meču u gostima rezultatom 3-0, a u sredu je u revanšu na svom terenu pobedio istim rezultatom pa je učesnika polufinala odlučio "zlatni set" u kojem je bilo 15:11 za ekipu iz Obrenovca.
Preporučujemo
Arnautovića "slomile" emocije posle Bosne: "Pet godina imam problema sa suprugom, stalno govori..."
Ispovest legende fudbala: "Voleo sam žene, mnogo žena, a onda Vujadin Boškov dođe i kaže nam..."
Odbojkašice Uba su se takođe plasirale u polufinale Kupa Srbije, pošto su u četvrtfinalu savladale Srem sa dva trijumfa od 3-0.
Crvena zvezda i šampion Srbije i učesnik Lige šampiona Železničar iz Lajkovca su u utorak izborili plasman u polufinale posle zlatnog seta protiv Radničkog iz Beograda, odnosno pobedama u oba meča protiv Jedinstva iz Užica. Utakmice polufinala igraće se 10. i 24. decembra.
(Telegraf.rs)