Jedna od najboljih srpskih odbojkašica menja sredinu, dominira na početku godine, ovaj klub pamti našu Tijanu!
Srpska odbojkašica Aleksandra Uzelac pojačala je turski Ezačibaši, prenose turski mediji!
Aleksandra cele sezone igra odlično, jedna je od najboljih igračica Zerena za koji će nastupati do kraja sezone. Srpkinja je pored sjajnih partija u turskom šampionatu, blistala i u Ligi šampiona, pa je na taj način privukla pažnju jednoj od najboljih ekipa na svetu.
Preporučujemo
Nemačka -Španija: Ostalo je još samo 10 minuta nade za Srbiju, Crvena furija mora da pobedi
Rukometaši Srbije pred eliminacijom sa EP, pobedili svetsku silu, pa podbacili protiv Austrije!
Uzelac je na početku ove godine imala jednu od najboljih partija, kada je protiv Fenerbahčea postigla 26 poena, a u čitavoj ligi je jedna od najboljih po učinku.
I dok je Turska bila oduševljena izdanjima Aleksandre Uzelac, odjeklnula je vest da će od naredne sezone igrati za Ezačibaši.
Podsetimo, u pitanju je ekipa koja je pre nešto više od godinu dana bila šampion sveta sa našom Tijanom Bošković, koja je činila sjajan tandem sa turskom odbojkašicom Hande Baladin.
(Telegraf.rs)