Teniska barbika nastavlja da provocira seksi fotkama: Svi jedva čekaju da je konačno vide na terenu
Hoće li 19-godišnja Ukrajinka napokon posvetiti više pažnje tenisu?
Atraktivna ukrajinska teniserka Angelina Dimova, koja inače ima ndaimak "teniska barbika", ponovo se našla u centru pažnje medija zbog provokativnih fotografija koje kači na Instagram!
Preporučujemo
Nebojša Čović bez dlake na jeziku. "Ovaj čovek najviše muti vodu u Zvezdi, morali su da budu u TOP 6"
Interni dogovor Marka Arnautovića i Dejana Stankovića: “Da se pokupimo obojica i da nas ne vide više u Zvezdi”
Dimova gotovo svakodnevno deli snimke svojih treninga, a posebno golica maštu muškoj populaciji svojim izvajanim telom, ali i hobijima, koji su pored tenisa, ekskluzivni automobili.
Naravno, tu su i seksi fotografije koje samo potvrđuju priču da je Ukrajinka trenutno više fokusirana na ulogu modela, nego na sam teren gde se baš i nije proslavila.
Dimova već godinama živi u SAD, tačnije u Floridi, gde vaga između tenisa i pomenute uloge modela, a često zna da spoji i jedno i drugo u dobitnu kombinaciju.
U nastavku pogledajte i galeriju njenih fotografija:
(Telegraf.rs)