Devojka poznatog fudbalera se skinula gola za magazin: "Trebalo je da nosim veš, ali sam 7 sati ležala naga"
Laura "Abla" Šmit (26), dugogodišnja partnerka fudbalera Barselone Danija Olma (27), izazvala je veliku pažnju objavom prve velike gole foto-serije u karijeri.
Atraktivna Nemica je zaštitno lice novog broja renomiranog umetničko-modnog magazina "TUSH", koji je poznat po spajanju umetnosti i mode. Magazin je ranije sarađivao i sa velikim svetskim imenima poput Hajdi Klum.
Laura je u nedelju na Instagramu podelila fotografiju sa naslovnicom i emotivnu poruku:
– Moja prva naslovna strana???!!! Hvala što verujete u mene. Učinili ste me nezaustavljivom i dali mi snagu - napisala je, dok fotografije možete pogledati OVDE.
Fotografisanje je održano u Hamburgu tokom jula, a iskustvo sa snimanja opisala je u svom podkastu "Intouchables":
– Ležala sam potpuno gola na setu sedam sati. Inače nemam ni bikini slike na svom Instagramu. Ali baš zato sam želela da izađem iz svoje zone komfora i pokažem telo u velikoj produkciji. Prvobitno je plan bio da nosim donji veš – ali na kraju sam bila potpuno naga.
Laura je otkrila i da je na snimanju bilo oko 20 ljudi, od kojih 15 muškaraca, ali da je produkcija bila maksimalno profesionalna:
– Imali smo rutine kako bih bila pokrivena biljkama pre nego što muškarci ponovo uđu na set. Vodilo se računa da sve bude diskretno.
Međutim, priznala je da je imala osećaj nelagode pred objavu:
– Pomisao da će te fotografije biti odštampane mi je neprijatna. Nije isto kao kad partneru pošaljete neku sliku pa je izbrišete iz Snepčeta.
(Telegraf.rs)