Danilović i Jorović u 2. kolu, Jovanovski ispala
0
0
Novi uspeh za srpske teniserke
Srpske teniserke Olga Danilović i Ivana Jorović plasirale su se u 2. kolo WTA turnira u Taškentu, dok je Bojana Jovanovski eliminisana.
Danilovićeva je pobedila Ruskinju Anu Kalinskaju 6:4, 6:1 i u narednom kolu igraće protiv Anastasije Potapove.
Preporučujemo
Ko je Srbin s kojim žena Edina Džeka ima ćerku? Opasan momak sa asfalta, tukao se na Marakani, sad je milioner
Ovo su svi parovi i kompletan raspored i satnica mečeva 1/16 finala na Svetskom prvenstvu u fudbalu
Jorović je bila bolja od 117. teniserke sveta Ruskinje Ekaterine Aleksandrove 6:3, 6:2, i u sledćem kolu je čeka 64. teniserka Beloruskinja Vera Lapko, koja je pobedila Jovanovski 6:1, 6:3.
Turnir u Taškentu igra se za nagradni fond od 250.000 dolara.
(Telegraf.rs)