Novak ima partnerku za miks-dubl i ona je "prava čigra"! (FOTO)
9
1
Ovaj tandem već je ostvario mnogo uspeha
Foto: Nikola Tomić
Posle sjajnih rezuktata tokom ove sezone i povratka na vrh svetskog tenisa, Novak Đoković je sa svojom suprogom Jelenom na zasluženom odmoru.
Ipak, našao je malo vremena da, pred napore koji ga očekuju u novoj sezoni, najavi na društvenim mrežama i svoju novu doživotnu "miks dubl" partnerku.
Preporučujemo
"Ušao je u svlačionicu, udario mi dve pesnice u glavu": Rade Bogdanović otkrio zašto ne radi u srpskom fudbalu
Crna Gora bila na pragu najveće bruke u istoriji fudbala, a onda je u igru ušao napadač Partizana
Naravno, reč je o novoj Noletovoj šali jer je reč o njegovoj izabranici Jeleni Đoković, koja, i te kako, dobro igra tenis.
- Čoveče, da li sam vam otkrio najveću tajnu? Ona i te kako ume dobro da udara. Na žalost već je rezervisana kao moja miks dubl partnerka (zauvek). Kako dobro igra, vrti se kao čigra - naveo je najbolji srpski teniser.
VIDEO: Novak Đoković otišao u samuraje
(Telegraf.rs)