Đoković tek sada kreće ka istoriji: Legendarna Monika Seleš oduševljena Novakovim igrama!
Najbolji tesniser sveta oduševio je velikane belog sporta
Čuvena bivša gren slem šampionka Monika Seleš sa velikom pažnjom pratila je igre Novaka Đokovića, a naročito je oduševljena njegovim poslednjim Gren slemom koji je osvojio u Melburnu.
Ona je izjavila je da je igra Novaka Ðokovića u Australiji bila "kao san" i da on tek kreće u pohod na istoriju.
Preporučujemo
Džabari Parker "kulira" dok Partizan igra u ABA: Kamere ga snimile, evo u kakvom izdanju prati sa Bongom meč
Bivši trener Zvezde napravio veliki preokret: Gubio 18 razlike na poluvremenu, pa poslednju deonicu dobio 26:7
- Novak je u ''prajmu'', kako mi to u Americi volimo da kažemo. Fizički i mentalno je na vrhuncu i mislim da na tom nivou ima još sigurno pet godina, ako hoće da trenira i zadrži fokus kakav ima sada. Tek sada kreće ka istoriji - rekla je Selešova za RTS u Monte Karlu uoči ceremonije "Laureus" nagrade.
Pored Ðokovića, nominovani za ovogodišnji "Laureus" su još Kilijan Mbape, Luka Modrić, Lebron Džejms, Luis Hamilton i Eliud Kipčoge.
VIDEO: Đoković: Da ponovim igru iz Melburna? Nadam se...
(Telegraf.rs)