Švarcman postavio cilj da dobije Novaka u budućnosti: Rafu sam pobedio, sada već mogu u penziju
0
2
Argentinac je naveo da već sada može da se penzioniše imajući u vidu da je savladao Rafaela Nadala na šljaci, ali da još uvek ima nekoliko zadataka koje bi voleo da ostvari
Foto: AP/Tanjug
Argentinski teniser Dijego Švarcman, pre početka Australijan opena, naveo je nekoliko ciljeva u nastavku karijere, a jedan od njih je da pobedi Novaka Đokovića.
Argentinac je naveo da već sada može da se penzioniše imajući u vidu da je savladao Rafaela Nadala na šljaci, ali da još uvek ima nekoliko zadataka koje bi voleo da ostvari.
Preporučujemo
Poznato šta je sve polomila Lindzi Von posle strašnog pada u trci na Zimskim olimpijskim igrama
Kipar ponizio tzv. Kosovo: Nije okačio njihovu zastavu na takmičenju, nego uradio neverovatnu stvar
- Probio sam tu barijeru i pobedio Nadala. Sada mogu da se penzionišem sa tim da sam njega dobio. Sada imam cilj da dobijem Rodžera Federera i Noleta po jednom, a onda da osvojim još nekoliko turnira - rekao je Švarcman.
On je naglasio da svako od njih trojice igra na poseban način i da je svaki od tih načina vrhunski.ž
(Telegraf.rs)