Siner oduševljen: "Kada pobedite nekog ko je broj 1 sa 24 Grend slema, to je top"
Italijan presrećan posle velike pobede
Najbolji teniser sveta Novak Đoković poražen je na Završnom mastersu u Torinu u meč drugog kola grupe A od Janika Sinera.sa 2:1.
Posle meča, Siner je analizirao duel.
Preporučujemo
Litvanci posetili meč Partizan - Bajern, bili su šokirani, ali su pohvalili Grobare: "Ovo nikada nisam video"
Grobari žestoko udarili na jednog svog košarkaša: "Nezahvalni mali kretenu, zažalićeš što si došao u Beograd"
- To je deo procesa. Osećam veće samopouzdanje u nekim trenucima sada u meču. I dalje moram da naučim mnogo stvari. Recimo, u taj-brejku u drugom setu on je bio bolji. bio sam hrabar i inteligentan u važbnim trenucima, pogotovo u trećem setu. Obojica smo dobro servirali, nije bilo većih razmena.
Italijan je istakao da mu znači pobeda nad Đokovićem.
- Mnogo mi znači. Ne znam gde tačno da smestim tu pobedu. Ali, kada pobedite broja 1, koji je uzeo 24 Grend slema, to je naravno top. Kao što sam rekao, bili su to trenuci kada smo servirali dobro. Uspeo sam da pobedim i jako sam srećan.
(Telegraf.rs)