Oglasio se Novak Đoković posle prvog meča u Dejvis kupu pred srpskom publikom: "Kod kuće je najlepše..."
2
0
S. L.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Foto: MN Press/Nebojša Paraušić
Srpski teniser Novak Đoković posle dugo vremena ima priliku da igra tenis pred publikom u Beogradu, što je slučaj u okviru Dejvs kup meča protiv Grčke u kojem je već slavio protiv Janisa Ksilasa sa ubedljivih 2:0 - 6:0, 6:1, dok se sada i oglasio.
Jednostavno, Srbija je ovih dana zemlja tenisa s obzirom na to da su i građani dosta dugo čekali priliku da gledaju Novaka i sada su to dobili nakon što je on osvojio zlatnu medalju u Parizu na Olimpijskim igrama, ali i nakon što je ispao u trećem kolu US Opena.
Preporučujemo
Probijena granica o kojoj je atletika samo sanjala, oboren svetski rekord, momenat koji će se večno pamtiti
Nik Kalates odlazi iz Partizana? Mediji pišu, na korak je do potpisa za novu ekipu!
Ipak, Novak je stigao u Beograd, uživao je pred publikom, dok se sada i oglasio putem svog profila na društvenoj mreži "X".
- Kod kuće je najlepše... Hvala vam na podršci - napisao je Novak Đoković.
(Telegraf.rs)