Novak ovim potezima oduševio Beograđane i Srbiju: Đoković u okršaju sa svetskim šampionom

V. J.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Foto: Telegraf

Srpski teniser Novak Đoković danas je sa fondacijom "Novak Đoković" i svojim sponzorom "Lacoste" otvorio teniski teren na Novom Beogradu, koji će moći svi da koriste.

Kako je najbolji teniser svih vremena i sam izjavio, ovo je jedan od mnogih projekata koji slede u njegovoj organizaciji, pored teniskog, otvoreni su i odbojkaški, odnosno košarkaški teren.

Posle uvodnog govora, na scenu je zajedno nastupio sa svetskim šampionom u fristajlu - Stefanom Bojićem, sa kojim je imao mini duel u kojem je pokazao svoje veštine sa teniskom lopticfom.

Beograđani koji su bili prisutni bili su oduševljeni, veliki broj je došao da pozdravi Novaka Đokovića koji se u glavnom gradu priprema za turnir u Ženevi, ali i Rolan Garos.

(Telegraf.rs)