Ovim snimkom Delije pozivaju navijače Zvezde na proslavu titule na Marakani
712
1
E. S.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Foto: Marko Jovanović
Fudbaleri Crvene zvezde u sredu od 18.00 imaju priliku da osvoje novu "duplu krunu", pošto će u Zaječaru igrati protiv Vojvodine u finalu Kupa.
Nadaju se navijači Zvezde da će se nastaviti slavljeničko raspoloženje, gde bi kulminacija trebalo da bude u subotu od 19.00 na Marakani, kada će dočekati Mladost iz Lučana.
Preporučujemo
Gotov BFC 1: Baka Prase napravio spektakl za 600.000 ljudi, Luka dobio Bobija, Marko Džek izleteo iz ringa
Ovo se čekalo! Rafael Nadal se obratio Đokoviću posle finala AO, cela Srbija će ga zavoleti posle ovih reči
Tradicionalno navijači Zvezde proslavljaju titulu u poslednjem kolu, kada posle meča kreće korteo do Kalemegdana, gde se slavi.
Zbog toga navijači uveliko pozivaju navijače da u što većem broju dođu na Marakanu i da od 19.00 budu na Marakani.
Pogledajte i video kojim Delije pozivaju navijače na Marakanu:
(Telegraf.rs)