"Au brate, koliko pričaš!": Urnebesni Španac iz Novakovog tima progovorio srpski i nasmejao sve!
Novak Đoković se podružio sa srpskim novinarima nakon prolaska u četvrtfinale Rolan Garosa, a na polovini razgovora je "upao" Karlos Gomez, bivši sparing partner Srbina i čovek od poverenja u timu, te je na srpskom napravio pravio šou.
Kao i po običaju, Novaku je bilo najugodnije sa srpskim predstavnicima medija, te je otvorio mnoge teme, a onda je popularni Čarli, koji je inače Španac, na srpskom nasmejao sve.
"Au brate, koliko pričaš" - rekao je Gomez, a onda dodao:
"Pričaš već pola sata!" - našta mu je Novak odgovorio samo smehom.
Iako je poznato da je Čarli već duži niz godina u timu Đokovića, zatekao je novinare sa znanjem ovih reči, a Novak je sam priznao da mu je to jedna od omiljenih rečenica.
"Da, voli da kaže "auuu sine, koliko pričaš" - nastavio se smeh.
Novak će u četvrtfinalu igrati protiv Aleksandra Zvereva, a ukoliko bi slavio išao bi na pobednika duela Janika Sinera i Aleksandra Bublika.
(Telegraf.rs)