Evo šta je zaradila Aleksandra Krunić ulaskom u finale Rolan Garosa
140
0

V. J.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Foto: MN Press / Nebojša Paraušić
Srpsko-kazahstanski par bio je u polufinalu bolji od Ulrike Eikeri iz Norveške i Eri Hozumi iz Japana rezultatom 2:1, posle preokreta (6:7, 6:3, 7:5).
Preporučujemo
Srbija preživela u Albaniji: Petrović odbranio penal, Mitrović "promašio pobedu", meč prekidan 3 puta
Dragan Stojković Piksi iznenadio sve uvodom, pa odbrusio: "Ako vam se ne sviđa, nađite boljeg selektora..:"
Drugi polufinalni par Sara Erani/Jasmin Paolini - Mira Andreeva/Dijana Šnajder tek je na programu, te one ne znaju ko će im biti protivnik.
Njih dve su zaradile ulaskom u finale 335,696 hiljada dolara, a eventualnim osvajanjem trofeja mogle bi da podele iznos od čak 671,393 hiljade dolara.
Takođe, Ana Danilova biće sedma teniserka sveta na dubl rang listi, dok će Krunićeva skočiti sve do 38. mesta, a u slučaju trijumfa u finale može ići sve do 26. mesta.
(Telegraf.rs)