Krunić i Danilina u četvrtfinalu turnira u Tokiju
0
0

M. M.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Foto: Telegraf.rs/Miloš Bećagović
Srpska teniserka Aleksandra Krunić i Kazahstanka Ana Danilina plasirale su se u četvrtfinale WTA turnira u Tokiju u dubl konkurenciji, pošto su danas u prvom kolu pobedile Meksikanku Đulijanu Olmos i Aldilu Sutjiadi iz Indonezije 6:1, 6:3.
Meč je trajao 62 minuta, a Krunić i Danilina će u četvrtfinalu igrati protiv pobednica meča Nikol Meličar-Martinez (SAD)/Jifan Ksu (Kina) - Eri Hozumi (Japan)/Fang-Hsi Vu (Kineski region Tajvan).
Preporučujemo
Delije završile u Ujedinjenim nacijama: Predstavnica tzv. Kosova digla koreografiju i izgovorila sramne reči
Tvorac teniskog čuda u 2025. poručuje: "Imao sam veće poštovanje protiv Novaka, ali emocije..."
Inače, Olga je donela neočekivanu odluku da ne igra na turniru u Guangdžou, koji je osvojila prošle godine, i to bez ikakvog objašnjenja. Na novoj WTA listi će zabeležiti veliki pad u međuvremenu.
WTA turnir u Tokiju se igra za nagradni fond od 1.064.510 dolara.
(Telegraf.rs/Tanjug)