Cicipas gleda finale Đoković - Museti: Kamera otkrila za koga navija
Najbolji teniser svih vremena Novak Đoković igra finale ATP turnira u Atini, gde protiv Lorenca Musetija vodi bitku za 101. titulu u karijeri, ali nije dobro počelo jer je izgubio prvi set.
Finale je izazvalo veliku pažnju u prestonici Grčke, a u OAKA arenu je stigao i najvažniji čovek države, premijer Kirijakos Micotakis, koji je bio tu i u polufinalu i koji je veliki prijatelj Novaka Đokovića., takođe je tu i plejmejker Olimpijakosa Tomas Vokap, čija je supruga dekolteom mamila poglede cele hale.
Preporučujemo
Đoković u Atini uzeo 101. titulu u karijeri: Novak u tri sata epske bitke dokazao da je Zevs teniske igre!
Novak Đoković doneo konačnu odluku posle Atine? Evo da li će nastupiti na Završnom turniru u Torinu
Reditelj je u jednom momentu prikazao i najboljeg grčkog tenisera Stefanosa Cicipasa, koji zbog povrede nije mogao da igra, ali je svojim prisustvom uveličao finale.
Zanimljivo, Cicipas očigledno navija za Đokovića, jer ga je kamera prikazala baš kada je Đoković uzeo poen, a on je snimljen kako aplaudira.
(Telegraf.rs)