Jedna od najlepših dama tenisa zaplakala tokom meča, njenog dečka je prošle nedelje Đoković teško porazio
Nakon nedavnog poraza u finalu Atine od Novaka Đokovića, ali i saznanja da će ipak igrati prvi put u karijeri na Završnom mastersu, italijanski teniser Lorenco Museti pronašao je dodatnu motivaciju i ostao u trci za prolazak u polufinale u Torinu.
Najpre je poražen od Tejlora Frica, ali je u drugom kolu grupne faze bio bolji od Aleksa de Minora 2-1, po setovima 7:5, 3:6, 7:5 i sada ima teoriju na svojoj strani pred susret u kom će biti autsajder protiv Karlosa Alkaraza.
Italijanski teniser je tokom meča protiv popularnog "Demona" na tribinama imao veliku podršku svoje partnerke Veornike Konfalonijeri, koja je u jednom momentu privukla pažnju kamere. Naime, ona se rasplakala na tribinama.
U momentima ponosa zbog rezultata njenog momka, Veronika, sa kojom Lorenco već ima jedno dete, je pustila suzu. Ona je trenutno trudna sa njihovim drugim detetom. Veoma dirljiv momenat bio je jedna od glavnih teniskih vesti u Italiji.
(Telegraf.rs)