Đoković ponovo ispisao istoriju! Novak oborio još jedan neverovatan rekord, ovo niko nikad nije uspeo
Najbolji srpski teniser, i najveći svih vremena, Novak Đoković ponovo je ispisao istoriju, i oborio još jedan neverovatan rekord!
Naime, Srbin je postao teniser sa najviše nedelja provedenih u TOP 4 na ATP listi - čak 808!
Preporučujemo
Paunović skoro zaplakao pred Letoniju zbog oca, nije hteo da odgovori na reči Piksija: "Ne treba nam to..."
Evo koliko je Islam Mahačev zaradio pobedom i osvajanjem pojasa na UFC 322
Novak je tako ponovo ispisao istoriju, i sada drži rekorde za najviše nedelja provedenih na prvom mestu (428), najviše nedelja provedenih u TOP 2 (599), najviše nedelja provedenih u TOP 3 (756) i sada, najviše nedelja provedenih na nekom od prva četiri mesta.
Samim tim, ovo je samo još jedna od potvrda zašto je Đoković najveći svih vremena u "belom" sportu.
Podsećanja radi, Novak je nedavno osvojio i svoju 101. titulu u karijeri, pobedivši u finalu ATP turnira u Atini Lorenca Musetija sa 2:1 u setovima, po setovima 4:6, 6:3, 7:5, iako ima čak 38 godina. Trenutno se nalazi upravo na četvrtom mestu ATP liste sa 4830 osvojenih bodova.
(Telegraf.rs)