Međedović gledao košarkaše Srbije: "Ono protiv Slovenije je bilo mlaćenje ozbiljno, navijam i očekujem zlato!"
I dok će se u Njujorku biti borba za trofej US opena, u letonskoj Rigi ćemo polovinom septembra dobiti evropskog šampiona u košarci. Svi se nadamo da će to biti Srbija, pa i naš teniser Hamad Međedović.
Iako je u jeku priprema za US open i svoj prvi meč sa Danijelom Altmajerom, kaže da je stigao da isprati prijateljski meč koji je Srbija odigrala sa Slovenijom u Beogradskoj areni, što je bila generalna proba za Eurobasket.
Preporučujemo
Plakao kao kiša na sahrani Duleta Vujoševića, bio miljenik Grobara, sada je poljoprivrednik
Mama joj je Mitovčanka, tata iz Londona, opet je bila kreatorka jednog od najvećih preokreta u srpskoj odbojci
Malo je reći da je Hamad Međedović bio oduševljen prikazanim košarkaša Svetislava Pešića, a kako dodaje, očekuje da se Orlovi na kraju vrate sa zlatnom medaljom i navijaće za najpovoljniji ishod po naše momke u Rigi.
- Gledao sam utakmicu sa Slovenijom, ono je bilo mlaćenje ozbiljno. Navijam. Mislim da nam je tim u punom sastavu, da su svi zdravi i spremni i očekujem zlato. Bez pritiska, ali... - rekao je Međedović za srpske medije.
(Telegraf.rs)