Promena u poslednji čas pred Novakov meč protiv Rubljova: Da li će ovo uticati na igru šampiona Vimbldona?
28
2
Vreme čitanja: oko 1 min.
Đokovićev meč sa Rubljovim je drugi na programu na Centralnom terenu, odmah posle meča Iga Švjontek - Elina Svitolina
Foto: Telegraf.rs
Najbolji srpski teniser, Novak Đoković ne pre 16.30 igra meč četvrtfinala Vimbldona protiv Andreja Rubljova.
Iako je ranije tokom dana delovalo da će vremenski uslovi poslužiti tenisere tokom dana, u Londonu je ipak počela da pada kiša.
Preporučujemo
Haos u Podgorici zbog Turaka! Oglasili se i Varvari brutalnom porukom: "Siluju žene, otimaju decu, mi ćemo..."
"Ovaj šut i trojka ugasili su Partizan u narednih 5 godina, Dušku Vujoševiću uzela zdravlje..."
Tim povodom, organizatori su morali da promene prvobitan plan, te će Novak i Rubljov svoj meč igrati pod zatvorenim krovom, u dvoranskim uslovima.
Podsetimo, Đokovićev meč sa Rubljovim je drugi na programu na Centralnom terenu, odmah posle meča Iga Švjontek - Elina Svitolina.
(Telegraf.rs)