Šta će Jović reći na ovo: Pogledajte kako je Džimi Batler likovao zbog poraza Novaka Đokovića na Vimbldonu!

On je bio presrećan
Srpski teniser Novak Đoković nije uspeo da dođe do nove Grend slem titule, pošto je u finalu Vimbldona poražen od Karlosa Alkaraza sa 3:0, po setovima 6:2, 6:2, 7:6 u jednom i ne toliko zanimljivom finalu, a to su umeli i da proslave drugi sportisti poput Džimija Batlera.
Preporučujemo
Rade Bogdanović osuo paljbu po Piksiju, FSS-u: "Uzeo je 11 miliona, 70 plata hirurga, ako ima dostojanstva..."
Otkrio ko će biti novi selektor Srbije? Bivši trener Zvezde i miljenik Delija poručio: “On je kandidat broj 1”
Košarkaš Majami Hita koji inače igra zajedno sa Nikolom Jovićem iz Srbije je veoma impulsivno proslavio trijumf Karlosa Alkaraza, što je pokazao i putem svog Instagram storija, gde je slavio.
On je bio oduševljen zbog pobede mladog Španca.
- Dve zaredom, ideeeemo! Tako je, pričali smo o ovome - govorio je Džimi Batler, koji je očigledno likovao porazu.
Njih dvojica su prijatelji i od ranije, te koriste svkau moguću priliku da se slikaju i to pokažu na društvenim mrežama.
(Telegraf.rs)