Novak Đoković u društvu osam žena
0
0
M. M.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Foto: Tanjug / AP
Teniski GOAT Novak Đoković poslednjih dana prava je atrakcija na Zimskim olimpijskim igrama, gde mnogi sportisti žele da se upoznaju i fotografišu sa njim!
Ženskom švajcarskom hokejaškom timu je to uspelo, pošto su na svom zvaničnom profilu podelili fotku sa ulica Milana – gde su sreli baš Srbina.
Preporučujemo
Legendarna Monika Seleš se bori protiv opake bolesti
Evo gde možete da gledate uživo TV prenos duela osmine finala Kupa Srbije Budućnost Dobanovci - Crvena zvezda
- Pogledajte koga smo srele u Milanu - pisalo je u opisu fotografije, na kojoj se vidi osam srećnih žena pored Noleta.
Pored toga što je bio na otvaranju ZOI, Novak je snimljen i na umetničkom klizanju, gde je uživo gledao podvig Ilije Malinina.
Što se tiče njegovih takmičenja, Đoković bi od 16. februara trebalo da nastupi na turniru u Dohi, i to zajedno sa Janikom SInerom i Karlosom Alkarazom.
(Telegraf.rs)