IVANOVIĆ: Zaustavićemo Bejla!

- Ne znamo da li će i koliko igrati Bejl, ali kako god da bude, spremni smo da se suočimo s njim - kaže kapiten srpske fudbalske reprezentacije Branislav Ivanović

Ekstremno motivisani protivnik reprezentacije Srbije Vels mogao bi da bude jači za najskupljeg fudbalera svih vremena Gereta Bejla u kvalifikacionoj utakmici za svetsko prvenstvo u Brazilu 2014. godine.

Dugo reprezentacija Velsa nije igrala pred svojim navijačima, a motiv više svakako će biti osveta za prvu utakmicu u kojoj je reprezentacija Srbije slavila rezultatom 6:1.

Objavljeno je da je povreda prepona brzonogog Bejla prošlost, a kako mu fizička sprema nije na najvišem nivou, očekuje se njegov ulazak u drugom poluvremenu. Kapiten reprezentacije Srbije Bane Ivanović rekao je za britanske medije da to ne bi trebalo da bude problem.

- Bejl je fantastičan fudbaler, ali se ne radi samo o njemu. Vels ima dosta dobrih igrača i mi kao tim moramo da se suprotstavimo svima njima, jedan igrač nikako ne može sam i moramo da ga zaustavimo - započeo je priču defanzivac Čelsija.

(Telegraf.rs)