Povređan policajac prilikom hapšenja osobe sa međunarodnom poternicom
0
3
Pretpostavlja se da je u pitanju Safet Serifi, koji nije imao kod sebe lična dokumenta. Za Serifijem je aktuelna međunarodna poternica
Policajac Boban S. lakše je povređen prilikom hapšenja čoveka sa međunarodnom poternicom u beogradaskom naselju Braće Jerković.
Preporučujemo
Žena ubijena u Boljevcima imala tešku sudbinu: Porodica pre 10 godina doživela veliku tragediju
"Neće se predati": Komšije ubijene žene u šoku nakon zločina u Beogradu, nemaju lepe reči za osumnjičenog
Policijska patrola Voždovca zaustavila je na ulici čoveka koji se sumnjivo ponašao. Kada su policajci pokušali da ga legitimišu, čovek je gurnuo policajca Bobana S. i krenuo da beži. Ipak, patrola ga je sustigla posle par minuta.
Pretpostavlja se da je u pitanju Safet Serifi, koji nije imao kod sebe lična dokumenta. Za Serifijem je aktuelna međunarodna poternica.
Prilikom hapšenja lakše je povređen i begunac. Njemu i policajcu ukazana je zdravstvena pomoć.
(E. T.)