IZGUBILA NEVINOST: Tuzlanku (35) silovali medicinskim instrumentom tokom pregleda
0
38
Zaposleni su napravili grešku i primenili neadekvatan postupak, a prethodno su neozbiljno shvatili upozorenje pacijentkinje da je nevina. Ona sad ima ozbiljne traume, a nanesena joj je fizička i psihička bol
Žena iz Tuzle je pokrenula sudski proces protiv Javne zdravstvene ustanove Univerzitetsko klinički centar Tuzla zbog toga što je, prema njenim tvrdnjama, silovana medicinskim predmetom za vreme ginekološkog pregleda.
Preporučujemo
ŠOK SNIMAK IZ CRNE GORE! Kada budete videli ko odmara na ovom drveću neće vam biti dobro!
Završena humanitarna akciјa za decu sveštenika i njegove supruge: Tri stana za troјe dece Mitrića
Visokoobrazovana 35-godišnjakinja je tokom pregleda izgubila nevinost i sad ima ozbiljne traume. Nanesena joj je fizička i psihička bol.
Do defloracije je navodno došlo tako što su zaposleni napravili grešku i primenili neadekvatan postupak, a prethodno su neozbiljno shvatili njeno upozorenje da je nevina.
Slučaj je predmet sudskog spora, a održano je nekoliko ročišta.
(Telegraf.rs / Izvor:jutarnji.hr)