Proglašena Luganska narodna republika
                        0
                    
                    6
                Proruski aktivisti traže amnestiju za sve učesnike protestnog pokreta na istoku Ukrajine, priznanje ruskog kao državnog jezika i održavanje referenduma po pitanju samoopredeljenja regiona
Proruski aktivisti u gradu Lugansku na istoku Ukrajine su danas proglasili Narodnu republiku i postavili Kijevu ultimatum.
Preporučujemo
Baka (83) potpisala ugovor o doživotnom izdržavanju, usledio horor koji bi potresao svakog na Balkanu!
Doktorka Stefanija koja je pronađena mrtva u Urgentnom nedavno prošla kroz težak razvod: "Radila je non-stop"
Oni od centralnih ukrajinskih vlasti traže amnestiju za sve učesnike protestnog pokreta na istoku Ukrajine, priznanje ruskog kao državnog jezika i održavanje referenduma po pitanju samoopredeljenja regiona, preneo je danas Glas Rusije.
Ukoliko do 29. aprila njihovi zahtevi ne budu ispunjeni, aktivisti su obećali da će preduzeti "aktivne korake".
(Telegraf.rs / Tanjug)
 
                                