Poplavljen put kod Zvornika, nemoguće preći u Srbiju
0
2
Do poplave je došlo izlivanjem reka Drinjac i Jadra. Policija vozila uglavnom vraća nazad ka Sarajevu ili ih preusmerava na neke druge pravce
Deo puta u mestu Kuslat, desetak kilometara od Zvornika, u Bosni i Hercegovini je poplavljen, pa je putnicima onemogućen prelazak u Srbiju, javila je ekipa Tanjuga sa lica mesta.
Preporučujemo
Tunel za podmornice je dugo skrivana tajna Jugoslavije: Nalazi se u prelepom delu Jadrana, duboko u steni
Imao je 7 godina kad su mu ubili mamu, tatu i sestru. On je spavao. Pamte li Srbi ovu tragediju?
Do poplave je došlo izlivanjem reka Drinjac i Jadra. Policija vozila uglavnom vraća nazad ka Sarajevu ili ih preusmerava na neke druge pravce.
Vozač jednog putničkog vozila rekao je Tanjugovoj ekipi da već 10 sati čeka na prolazak ka Srbiji. Okolne kuće su poplavljene, a stanovništvo uglavnom spašava imovinu, pre svega stoku.
Inače, na Romaniji je prava mećava, ali su putevi prohodni.
(Telegraf.rs / Tanjug / Foto - Ilustracija)