PAKAO U NAJAVI: Naredne nedelje i do 35 stepeni!
Prema izgledima vremena za narednih sedam dana, do nedelje (13. jula), u ponedeljak i utorak biće pretežno sunčano i toplo sa najvišom temperaturom od 32 do 35 stepeni
U Srbiji će i danas biti pretežno sunčano i toplo, s najvišom temperaturom do 32 stepena. Prema prognozi Republičkog hidrometeorološkog zavoda, posle podne se očekuje retka pojava pljuskova i grmljavine, uglavnom u planinskim predelima. Vetar slab, promenljivog smera.
Preporučujemo
Diplomirao najpoznatiji srpski seljak
Učenik iz Niša na korak da se obogati! Stvorio robota motivisan Kosovom, zovu ga investitori iz Abu Dabija
Najniža temperatura iznosiće od 13 do 20, najviša od 29 do 32 stepena. I u Beogradu će danas biti pretežno sunčano i toplo. Vetar slab, promenljivog smera. Najniža temperatura 20, najviša 31 stepen.
Prema izgledima vremena za narednih sedam dana, do nedelje (13. jula), u ponedeljak i utorak biće pretežno sunčano i toplo sa najvišom temperaturom od 32 do 35 stepeni.
U utorak uveče i noću ka sredi naoblačenje i osveženje s pljuskovima i grmljavinom. Od srede promenljivo i svežije s kišom, pljuskovima i grmljavinom.
(Telegraf.rs / Tanjug)