Dve osobe poginule od udara groma, desetoro povređeno!
0
0
Iako je odmah prevezen u bolnicu, Gregori Kardvel (52), preminuo je od povreda koje je zadobio kada ga je udario grom u Nacionalnom parku Roki Mauntin u Koloradu
Najmanje jedna osoba je danas poginula od udara groma u Nacionalnom parku Roki Mauntin u Koloradu, dan nakon što je jedna žena stradala na isti način u tom parku.
Preporučujemo
Otkrivene tajne braka Brižit i Emanuela Makrona: Pravi haos u Jelisejskoj palati? Ovo striktno brani
Sprema se novi udar na Iran? Tramp ne ide kod sina na svadbu, vojnici otkazali sve planove za praznike
Portparolka Nacionalnog parka saopštila je da su zvaničnici obavešteni da je danas grom udario u grupu od četvoro ljudi, preneo je AP. Svi su odmah prevezeni u bolnicu, ali je kasnije 52-godišnji Gregori Kardvel preminuo od zadobijenih povreda.
Zvaničnici Nacionalnog parka u Americi su i juče saopštili da je jedna žena izgubila život u udaru groma, dok je sedam ljudi povređeno.
(Telegraf.rs / Tanjug / Foto - Ilustracija)