IMA LI KRAJA HAOSU NA GRANIČNIM PRELAZIMA? Ljudi stoje preko pet sati!
Saobraćaja na putevima u Srbiji je i danas više nego obično zbog smene turista u letovalištima u susednim zemljama, a na granicama se čeka i preko pet sati
Saobraćaja na putevima u Srbiji je i danas više nego obično zbog smene turista u letovalištima u susednim zemljama, saopštio je Auto-moto savez Srbije (AMSS).
Preporučujemo
NASLOVNE STRANE DANAŠNJIH NOVINA: Prelistavanje štampe za subotu, 14. februar 2026. godine
Sve žene iz Srbije se smeju švaleru iz Punta, samo muškarci plaču: Na autu mu piše OVO, ne sme ženi pred oči
Po podacima Uprave za Granične prelaze jutros se na prelazu Horgoš na izlazak iz Srbije čekalo četiri sata, a na prelazu Kelebija, takođe prema Mađarskoj, svega 40 minuta.
Na izlazak iz Srbije ka Hrvatskoj na Graničnom prelazu Batrovci vozila jutros čekaju po pet sati, a na graničnom prelazu Šid oko jedan sat, saopštilo je Ministarstvo unutrašnjih poslova Srbije.
Na Graničnom prelazu Gostun, prema Crnoj Gori, u oba smera automobili i autobusi čekaju oko pola sata. Na ostalim graničnim prelazima “nema većeg zadržavanja”, saopštilo je Ministarstvo unutrašnjih poslova Srbije bez preciziranja.
(Telegraf.rs / Beta)