EGIPAT: U teškoj saobraćajnoj nesreći poginule 33 osobe!
0
1
Povređena je 41 osoba, među njima jedna ukrajinska državljanka, dva jemenska i dva državljana Saudijske Arabije
Više od 30 ljudi je poginulo rano jutros u Egiptu, kada su se sudarila dva autobusa u blizini letovališta Šarm El Šeik, saopštili su zvaničnici. Stradalo je 33 osobe, od kojih su svi egipatski državljani.
Preporučujemo
BAKTERIJA KOJA JEDE MESO se širi Mediteranom: Zatvorene plaže, OVO SU PRVI SIMPTOMI, kako se žaštititi?
SAD nalape Iran, Izrael i Liban sklopili primirje, Hrvat ubio Srbina u Beču: Šta se sve juče desilo u svetu
Povređena je 41 osoba, među njima jedna ukrajinska državljanka, dva jemenska i dva državljana Saudijske Arabije.
Sudar dva autobusa dogodio se na oko 50 kilometara od poznatog letovališta Šarm El Šeik.
Saobraćajne nesreće nisu retka pojava u Egiptu, gde su putevi u lošem stanju, a saobraćajni propisi se ne poštuju u dovoljnoj meri.
(Telegraf.rs / Beta)