Da li je ovo najveseliji pljačkaš na svetu?
0
9
Lopov je opljačkao banku u glavnom gradu Kolorada, ali ono što ga izdvaja nije velika količina novca, već mali broj zuba na policijskoj fotografiji
Majkl Vitington (45) je opljačkao banku u Denveru, a zatim pokušao da pobegne vozom. Međutim, u tome ga je sprečila policija koja ga je uhapsila jedan minut kasnije kada je zaustavila voz u kome se on nalazio.
Preporučujemo
Devojčica (5) umrla 4 dana nakon operacije krajnika: Povratila 20 puta, lekari roditeljima rekli da čekaju
Evropa se sprema da Rusiji učini nešto nezamislivo? Do skoro ovo je bila fantazija, ali sad nemaju kud
On se tereti za krađu u vrednosti od 5.000 dolara.
Ono što ga čini upečatljivim i drugačijim u odnosu na druge lopove jeste njegov krezubi osmeh na fotografiji uslikanoj u policijskoj stanici.
(Telregaf.rs/ Izvor: dailymail.co.uk)