Sin Nebojše Pavkovića BMW-om udario mladića na pešačkom prelazu!
0
26
Nesreća se dogodila prošle srede u Katanićevoj ulici kada je "BMW 320" kojim je upravljao Vuk Pavković naleteo na pešaka
Sin generala Nebojše Pavkovića, nekadašnjeg načelnika generalštaba Vojske Jugoslavije, Vuk Pavković (20), udario je svojim automobilom mladića (21) na Vračaru.
Preporučujemo
PUCNJAVA NA ZVEZDARI! Napadač osuo paljbu u punom kafiću pa pobegao: Policija na nogama, TRAŽI SE BELI AUTO!
NOVI DETALJI UŽASA KOD GROCKE: Otac ispustio sina (1,5) pod točkove traktora, lekari se bore za život bebe
Nesreća se dogodila prošle srede u Katanićevoj ulici kada je "BMW 320" kojim je upravljao Vuk Pavković naleteo na pešaka.
Mladić M. T. je trenutku nesreće prelazio ulicu na pešačkom prelazu.
(Telegraf.rs)