ĆERKA I DALJE ČEKA DA SE MAMA VRATI S POSLA: Velika tuga u porodici devojke koju je pregazio džip
0
34
U domu nesrećno stradale Marije vladaju muk i tuga, a četvorogodišnja ćerka, koji ni ne zna šta se desilo, čeka mamu da se vrati s posla
Potraga za vozačem automobila koji je pregazio Mariju Milešić (28) sinoć u Somborskom bulevaru nastavljena je i danas.
Preporučujemo
"Gotovi su, obojica idu u klanicu": Isplivale glasovne poruke Belivuka i Miljkovića o ubijanju škaljaraca
Svirepo ubistvo u centru Leskovca: Juliju Nikolić partner izbo nožem čak 13 puta pred svima na ulici
Novosadska policija još uvek drži zatvoren deo bulevara gde se desila saobraćajka, jer uviđaj još uvek traje, piše "Blic". U domu nesrećno stradale Marije, tuguje suprug Milan Đarmati. Zbog tuge teško i govori.
- Policija nas je zvala sinoć oko 23 časa da dođemo u policijsku stanicu Detelinara. Kada smo došli imali smo šta da čujemo. Ogromna tragedija, tuga i nesreća - kaže Milan kroz suze.
U susednoj sobi se još uvek igra četvorogodišnja ćerka koja ni ne zna šta se desilo i čeka mamu da se vrati s posla.
(Telegraf.rs)